v
شماره های تماس: 09191800380 -02128422311 فکس: 02189786006 ایمیل :Info@citygenn.com

درباره ما

  شرکت سیتیژن درزمینه واردات و عرضه مستقیم مواد شیمیایی، رفرنس استانداردهای دارویی، و محیطهای کشت سلولی (بیوتکنولوژی) از کمپانی های معتبر اروپایی- امریکایی از جمله USP, EP, BP, NIBSC, لونزا, اندوسیف و نیز سیگما آلدریچ، فلوکا، هانیول، مرک، آلفا ایسر، اکروس، BDH، پانراک، TCI و ... به صورت گسترده و تخصصی فعالیت دارد.
لذا در این راستا افتخار داریم درخدمت دانشجویان عزیز، دانشگاهها، مراکز علمی- تحقیقاتی، داروسازیها، آب و فاضلاب، کشاورزی و نیز همکاران گرامی باشیم. 

ضمن اینکه در این فروشگاه دستگاههای سنجش آزمایشگاهی از قبیل ph متر، هدایت سنج، رفرکتومتر، ترازوی آزمایشگاهی، میکروسکوپ و ... از کمپانی های هانا، میلواکی، az تایوان، آتاگو ژاپن، بل ایتالیا، کرن آلمان، آدام لب انگلستان، AND ژاپن، لابینکو هلند، جنوی، wtw، اوهاس سوئیس و سایر کمپانی های معتبر ارائه میشود.

از جمله دیگر کالاهای ارائه شده توسط شرکت سیتیژن می توان به کاغذهای صافی (فیلتر پیپر) ممبران فیلتر، و میکروفیلتر فایبر گلاس از کمپانی معتبر و معظم واتمن انگلستان اشاره کرد.

همچنین سیتیژن با داشتن امکان عرضه مستقیم و بدون واسطه اتانول از کمپانی داخلی پارس الکل، به صورت بطری یک لیتری و بالک، آمادگی همکاری با مصرف کنندگان و همکاران گرامی را دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با شماره های درج شده در بالای صفحه تماس گرفته و یا از طریق ارسال فکس و یا ایمیل، قیمت، موجودی و یا سفارش کالای مورد نظر خود را درخواست فرمایید.

فروشگاه اینترنتی سیتیژن